Magazín

23
August
2020

Zoznámte sa, Žako sivý – najpopulárnejší papagáj

Pridané: 23.08.2020 10:52:40

Zoznámte sa, Žako sivý – najpopulárnejší papagáj Kto by nepoznal skromne sivého papagája s povesťou najlepšieho rozprávača spomedzi exotov? Žako sivý je majstrom v napodobňovaní hlasu a zvukov. Dokonca sa stáva, že často ani sám majiteľ nespozná, či práve hovorí žako alebo osoba, ktorú imituje. Ak rozmýšľate nad tým, že si kúpite papagája, ponúkame vám prehľad o tom, čo by ste mali očakávať v prípade, že to bude práve žako sivý.

Čítajte viac... Komentáre: 0

23
August
2020

Náš pes má kliešťa alebo správny postup ako vybrať kliešťa psovi

Pridané: 23.08.2020 10:39:17

Náš pes má kliešťa alebo správny postup ako vybrať kliešťa psovi Každoročne s jarným oteplením prichádza ruka v ruke aj sezóna kliešťov. Stačí krátky pobyt vo voľnej prírode, mestskom parku či v záhrade a váš štvornohý kamarát si môže priniesť domov v kožúšku neželaného príživníka. Naučte sa rozoznať, ako vlastne vyzerá a osvojte si správny postup, ako vybrať kliešťa. S našimi radami to zvládnete bez stresu, rýchlo a bez rizika prenosu infekcie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

23
August
2020

Ako česať psa alebo mačku a čo potrebujete na starostlivosť o srsť

Pridané: 23.08.2020 10:20:43

Ako česať psa alebo mačku a čo potrebujete na starostlivosť o srsť Perzské, birmské alebo nórske lesné mačky vyzerajú nádherne, no starostlivosť o ich dlhú srsť dá skutočne zabrať. Svoje by o tom vedeli povedať aj majitelia dlhosrstých plemien psov. Nejde len o to, aby miláčikovia vyzerali k svetu, ale zanedbaná srsť sa môže podpísať aj na ich zhoršenom zdravotnom stave, problémoch s trávením či výskyte kožných parazitov. Prečítajte si, ako česať psa alebo mačku, ale aj to, čo potrebujú, aby ich srsť bola vždy zdravá a krásna.

Čítajte viac... Komentáre: 0

19
August
2020

Aké zviera k deťom je najvhodnejšie? Pomôžeme vám vybrať.

Pridané: 19.08.2020 20:45:49

Aké zviera k deťom je najvhodnejšie? Pomôžeme vám vybrať. Deti milujú zvieratká a mnohé z nich sú nimi doslova fascinované. Preto sa netreba čudovať, že snívajúo tom, že budú mať nejaké aj doma. Je dobre známe, že domáci miláčikovia majú na vývoj dieťaťa veľmi dobrý vplyv. Ak vás teda vaše ratolesti presvedčili a vy zvažujete, aké zvieratko k deťom je najlepšie, nechajte si poradiť od nás. Pripravili sme si pre vás vhodné tipy spolu s informáciami, ktoré vám môžu pomôcť pri správnom a zodpovednom výbere.

Čítajte viac... Komentáre: 0

19
August
2020

22 dôvodov prečo si (ne)kúpiť králika

Pridané: 19.08.2020 20:22:20

22 dôvodov prečo si (ne)kúpiť králika Pozdáva sa vám králik ako domáce zvieratko? Ak uvažujete práve nad ním ako nad jednou z možností, určite by ste chceli vedieť, aké pozitíva, prípadne negatíva so sebou chov králika prináša. Aby sme vám to uľahčili, podrobne sme preskúmali všetky pre a proti a zhrnuli sme ich do nasledujúcich bodov. Veríme, že vám pomôžu pri rozhodovaní.

Čítajte viac... Komentáre: 0

18
August
2020

Rady pre domáci chov zajacov – ako vyzerá rozmnožovanie a gravidita u králikov

Pridané: 18.08.2020 20:30:19

Rady pre domáci chov zajacov – ako vyzerá rozmnožovanie a gravidita u králikov Chov králikov na mäso ponúka veľa výhod. Králik domáci je nenáročný, takže náklady na chov nie sú vysoké a navyše sa vyznačuje výbornou rozmnožovacou schopnosťou. V ideálnych podmienkach môžete od jednej samice králika ročne získať až do 50 mláďat, hoci, samozrejme, na výsledku sa podieľa viacero faktorov. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako vyzerá rozmnožovanie králikov a akú starostlivosť im treba poskytnúť, ak chcete dosiahnuť zdravý a efektívny chov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

18
August
2020

Ako sa starať o mačiatko alebo naučte sa, čo potrebuje mačka

Pridané: 18.08.2020 17:57:43

Ako sa starať o mačiatko alebo naučte sa, čo potrebuje mačka Rozhodli ste sa, že si adoptujete mačiatko z útulku alebo ste zachránili mačičku z ulice a už sa jej neviete vzdať? Gratulujeme vám, práve ste získali kamaráta, ktorý vám bude vašu opateru a lásku oplácať každý deň. Starostlivosť o mačiatko však obnáša aj zaobstaranie krmiva, hračiek a iných potrebných vecí. Pokiaľ neviete, čo všetko budete potrebovať, ste tu správne. Poradíme vám, ako vychovať mačiatko, aby z neho vyrástla zdravá a krásna mačka.

Čítajte viac... Komentáre: 0

27
Január
2020

Ako chovať prepelice na mäso a vajíčka

Pridané: 27.01.2020 22:02:41

Ako chovať prepelice na mäso a vajíčka Japonské prepelice sa medzi chovateľmi stávajú čoraz významnejším pojmom. Keďže sú malé, môžete ich chovať vo voliére či v klietkach v záhrade, garáži i v pivnici. Navyše si podľa toho, čomu dávate prednosť, môžete vybrať nosný alebo mäsový typ prepelíc. Ak sme vás zaujali, čítajte ďalej. Povieme si viac o tom, ako chovať prepelice v domácich podmienkach.

Čítajte viac... Komentáre: 0

27
Január
2020

Toto sú papagáje, ktoré sa naučia rozprávať

Pridané: 27.01.2020 21:47:16

Toto sú papagáje, ktoré sa naučia rozprávať Azda to najfascinujúcejšie, čo môžeme na papagájoch obdivovať, je ich schopnosť rozprávať. Samozrejme, nie každý papagáj sa to môže naučiť a nie vždy je záruka, že typický „zhovorčivý“ druh papagája bude niekedy zabávať svoje okolie slovami alebo rovno celými vetami. Ak však chcete vedieť, ktoré sú najznámejšie hovoriace papagáje a ako vyzerajú, čítajte ďalej.

Čítajte viac... Komentáre: 0

27
Január
2020

Škrečok, morské prasiatko alebo mačka - aké zvieratko pre deti vybrať?

Pridané: 27.01.2020 21:29:35

Škrečok, morské prasiatko alebo mačka - aké  zvieratko pre deti vybrať? Takmer všetky deti túžia po domácom zvieratku. Vedeli by o tom rozprávať najmä rodičia, ktorí sa s prosbami detí o kúpu morčaťa, psíka či mačky stretávajú asi najčastejšie. Nájsť nenáročné zvieratko pre deti nie je práve najľahšia úloha. My sme sa s ňou však popasovali, preto ak si ešte vždy neviete vybrať, prečítajte si náš článok. Poradíme vám, na čo sa zamerať a čo so sebou prináša starostlivosť o jednotlivé domáce zvieratá.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Kontakt

Telefonický kontakt:

Beáta Debreceniová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3238

Hniezdo pre holuby Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac... Komentáre: 1

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie