Stavba

Každý majiteľ rodinného domu alebo bytu bude s nami súhlasiť, že okrem výstavby alebo prestavby vyžaduje jeho nehnuteľnosť z času na čas stavebné úpravy rôzneho druhu. V takýchto prípadoch ideálne poslúžia pomôcky, ktoré ani po dlhšom čase nesklamú svojou kvalitou.

Modernizácia príbytku

Nepáči sa vašej polovičke dlažba v kuchyni alebo tá v kúpeľni dosluhuje? Je už stará a poškodená, dokonca na niektorých miestach opadáva? Je najvyšší čas ju vymeniť. Predtým než sa pustíte do práce, okrem novej dlažby a správneho lepidla potrebujete množstvo nevyhnutných pomocníkov.

Na vymiešanie lepidla použite miešadlá, ktoré sú na takúto prácu ako stvorené. No a naberačku alebo lyžicu naň i primerané hladítko, aby bolo všetko tak, ako má byť. Presné odrezanie dlažby je veľmi dôležité a k tomu poslúžia rezače dlažby a aby ste odrezali správnu veľkosť nezaobídete sa bez uholníka, metra, či pásma. K tomu všetkému potrebujete aj vodováhu, či laser, aby bol obklad položený rovno.

Zámočnícky sortiment

Žiadna stavba alebo modernizácia príbytku sa nezaobíde bez zámočníckeho sortimentu. V ňom nájdete zámky a kovania, závesy, trezory, háky či petlice. Široký sortiment umožní vybrať také farebné a materiálové prevedenie, ktoré bude dokonale vyhovovať vašim požiadavkám a hodí sa aj do vášho interiéru.

Čo by to bolo za majstra, keby nepotreboval spojovací materiál, ako klince, skrutky, vruty a drôty, bez ktorých sa nezaobíde žiadna poriadna práca na stavbe. Okrem toho sú to rôzne olovnice, hmoždinky, svorky a ďalšie užitočné veci, ktoré ocení každý profesionálny či domáci majster.

Maľovanie v domácnosti

Niektorí ľudia maľujú svoj interiér len občas, no poniektorí sa vyžívajú v zmenách v interiéri a tak si neodpustia častejšie zmeny farieb na stenách. Chystáte sa maľovať aj vy? V tom prípade potrebujete na správne vymiešanie farby vhodné nádoby a vedrá rôznej veľkosti. Aby sa farba dobre nanášala, potom sa vám určite zíde sortiment maliarskych potrieb, kde nájdete pásky, valčeky, štetce a štetky, ako aj plachty a fólie. Uľahčia vám prácu a ochránia váš nábytok a zariadenie pred znečistením.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 4034

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie