Dielňa

Každý správny majster má vo svojej dielni všetko, čo potrebuje. Aj napriek tomu sa však môže prihodiť, že mu niečo chýba, alebo by rád svoju zbierku náradia doplnil. Nástroje sú predsa na to, aby prácu uľahčovali a dá nám za pravdu každý domáci kutil, že ich nikdy nie je dosť.

Ručné náradie

Klasické nástroje by vám doma či na chalupe určite nemali chýbať. Ide napríklad o kladivá, kliešte, kľúče, vrtáky, násady do vrtákov,či celé sady ručného náradia. Každé toto náradie by malo mať špecifický tvar a veľkosť. To je totiž potrebné pre vhodný úchop a optimalizáciu sily, pomocou ktorých môžete predchádzať nepríjemným otlakom na prstoch a dlaniach. Aby sa náradie len tak nepovaľovalo kade-tade, skvelým pomocníkom sú brašny a organizéry.

Meracie prístroje

Umožňujú stanoviť jednotky dĺžky, miery, hmotnosti. Meracie prístroje by mali byť dostatočne citlivé na zmenu jednotlivých veličín. Patria tu rôzne typy meradiel a pravítok, ako sú diaľkomery, krížové a líniové lasery, detektory, skúšačky, merače spotreby, ale aj multimetre, zvinovacie metre a pásma.

Zváranie

Chystáte sa niečo zvariť či privariť? V kategórii zváranie nájdete kvalitné prístroje, zváračské sklo, drôty, elektródy a mnoho iných nástrojov i vybavenia, ktoré určite oceníte. Práca v dielni má mnoho nástrah. Zvoľte si preto ochranné pracovné prostriedky potrebné napríklad pri zváračských prácach a chráňte sa pred prípadnými úrazmi. Pracujte bez obáv o svoje zdravie.

Ostatné

Všetko čo je potrebné v domácnosti namazať, zlepiť alebo zatmeliť, sa najlepšie opraví pomocou chémie a lepidiel. Mazivá majú mnohoraké využitie v práci, domácnosti, pri športe i v záhrade. Zastavujú vŕzganie, vytláčajú vlhkosť z kovových povrchov, rozpúšťajú a odstraňujú staré mazivá, lepidlá i iné nánosy. Navyše vytvárajú ochranný film proti korózii. Lepidlá zase slúžia na opravy výrobkov z rozličných materiálov.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 4034

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie