Záhradné jazierka

Všetci tí, ktorí majú v záhrade jazierko a chovajú v ňom rybičky, ale aj tí, ktorí sa venujú akvaristike alebo ich nadchýnajú plazy,vedia, čo takáto záľuba obnáša. Aby vám toto hobby robilo naozaj radosť, potrebujete k tomu kvalitné vybavenie.

Záhradné jazierka

Jazierka bez rybičiek pôsobia akosi prázdno. Aby boli vaše rybky zdravé a svojm vzhľadom prispievali ku skrášleniu záhrady, potrebujete hodnotné krmivá pre jazierkové ryby. Dostupné sú v rozličných tvaroch vo forme peliet alebo tyčiniek. Rybkám dodajú potrebnú výživu a podporia ich krásne sfarbenie.

Rovnako nezabúdajte na produkty na úpravu vody v záhradných jazierkach. Zahŕňajú rôzne liečivé prípravky proti parazitom, hubám i škodlivým baktériám. Patria tu tiež prostriedky na prevenciu a zabránenie rastu rias. Pre záhradné jazierka je potrebná aj technika pre akvaristiku, ako napríklad ultrafialové sterilizátory a vzduchové čerpadlá.

Akvaristika

Krmivo podávané rybičkám musí byť kvalitné, plnohodnotné a energeticky vyvážené. Jednotlivé druhy rybiek majú rôzne nároky na zloženie potravy. Prvotriedne energetické krmivá pre akvarijné ryby s koncentrovaným obsahom živín pre všetky druhy okrasných rýb je zárukou udržania zdravia a extra prísunu energie. V krmivách sa nachádzajú živiny v ľahko vstrebateľnej a dobre využiteľnej forme. Všetkým druhom rybiek zabezpečia pestrú výživu a podporujú ich odolnosť a vitalitu.

Korytnačky

Aj majitelia korytnačiek potrebujú kvalitné krmivá pre korytnačky s vysokým obsahom bielkovín a minerálnych látok. Pestré zloženie potravy je veľmi dôležité pre rast, správny vývin a celkové zdravie všetkých druhov. Vodné korytnačky sú prevažne mäsožravce, avšak rastlinná strava tvorí nevyhnutnú súčasť ich jedálnička. Rastliny totiž obsahujú vitamíny, ktoré korytnačky potrebujú. Bez vitamínov, podobne ako človek, korytnačka trpí avitaminózou, poškodzuje sa jej pancier a celkovo neprospieva. Kvalitné kompletné krmivá takýmto nežiaducim stavom predchádzajú.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3988

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie