Elektrické náradie

Drobné domáce práce, ale aj väčšie stavebné zásahy si častokrát vyžadujú použitie elektrického náradia. Ak potrebujete do niečoho navŕtať rôzne otvory, alebo zvárať veci dokopy, či ich jednoducho rozdeliť, tak musíte siahnuť po pomocníkoch pre profesionálnych remeselníkov i hobby majstrov, ktorí túto ťažkú prácu vykonajú hravo za vás.

Nevyhnutnosti pre kutilov

V našej ponuke nájdete rôzne produkty pre kutilov, bez ktorých sa nezaobíde žiadne kutilstvo, ako kladivá, hoblíky, frézky, či vysávače. Okrem nich sú to rôzne vibračné, pásové, excentrické a uhlové brúsky a samozrejme rôzne náhradné diely k nim.
Aby ste mali elektrickú energiu aj v odľahlých kútoch záhrady, či na novostavbe, kde nie je ešte zavedená, môžete zvoliť rôzne druhy káblov alebo predlžovacích káblov. Viac svetla pri práci poskytnú svietidlá, reflektory, či svetlomety.

Vŕtanie otvorov je také ľahké

V domácnosti častokrát potrebujete niečo zavesiť alebo upevniť na stenu. Aby veci dobre držali a nikomu nepadli na hlavu, musíte použiť často vŕtačku, pretože nestačí len zabiť klinec do steny. Vŕtačky a skrutkovače sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti a bez nej sa veľakrát nezaobídete.

Spolu s nimi si môžete zakúpiť aj akumulátor, aby vŕtačka, či skrutkovač nebol závislý od elektrického prúdu. Ďalej uhlíky, hlavice, skľučovadlá a štíty ochrany.

Miešadlá a miešačky

Na rozmiešavanie tekutých a práškových stavebných materiálov, ako sú farby, malta, lepidlo, omietky, či podobné substancie si môžete zakúpiť k vŕtačke aj miešadlo. No ak veľmi často miešate, vo väčších množstvách, či sa dokonca takouto prácou živíte, nezaobídete sa bez kvalitných elektrických miešadiel alebo miešačky.

Kompresory

Z času načas je potrebné v domácnosti nahustiť pneumatiku na bicykli, či dofúkať loptu alebo fitloptu. To sú len tie najľahšie činnosti, ktoré určite zvládnete aj ručnou pumpou. Ak ste však majiteľom štvorkolesového tátoša, veľmi dobrým pomocníkom bude kompresor. Určený je nahustenie pneumatík automobilov, vzduchových matracov, či ležadiel, ale aj na použitie v ďalších situáciách, kde je požadovaný stlačený vzduch. Nebudete predsa zakaždým utekať do pneuservisu, aby vám dofúkali kolesá na automobile.

A keď sme už pri vašom autíčku, stalo sa vám už niekedy, že ste nemohli naštartovať svoje auto, lebo vám stiahlo baterku? Práve pre vás máme nabíjačky na dobitie batérie alebo štartovacie káble, aby ste jednoducho naštartovali auto vždy a všade.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3941

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie