Záhradná technika

Záhrada je miestom, kde je vždy veľa práce, je jedno, či je záhrada malá alebo veľká. Či má skôr úžitkový alebo okrasný charakter. V každej záhrade je potrebné niečo odpíliť, orezať, vykopať a upraviť tak, aby sme sa v nej dobre cítili a počas voľných chvíľ si oddýchli. Na uľahčenie všetkých prác v záhrade poslúži záhradná technika, napríklad píly, kultivátory, kosačky, krovinorezy, čerpadlá, štiepačky, či vysokotlakové čističe, sktorými zvládnete všetky práce bez námahy a rýchlo.

Pílenie, strihanie, rezanie

Potrebujete spíliť starý strom alebo odpíliť jeho konáre? Dobrými pomocníkmi sú v takýchto prípadoch reťazové a multifunkčné píly, ktorými to zvládnete veľmi ľahko. No a v prípade, že máte krásny živý plot, netrápte sa s ručným strihaním kríkov! Ušetrite si čas i námahu a pracujte pomocou plotostrihov. Vďaka nim môžete jednoduchým spôsobom ostrihať živý plot do zaujímavých tvarov a skrášliť tak svoju záhradu, či dvor.

Údržba trávnika

Starostlivosť o krásny trávnik si vyžaduje mnoho činností. Medzi najčastejšie, ktoré vykonávame je kosenie. Kosenie trávnika je pre veľa ľudí relaxom, pri ktorom si oddýchnu a vyvetrajú hlavu. Môže to byť aj otravná práca, pokiaľ nemáte poruke správnu a kvalitnú kosačku.

Na trhu je mnoho typov kosačiek a je dobré si vybrať takú, ktorá vám najviac vyhovuje. Jej veľkosť prispôsobte veľkosti záhrady, ktorú budete kosiť. Vo veľkej záhrade s obrovským trávnikom by ste s malou kosačkou veľa práce neurobili. Avšak v malej záhrade, s malými kúskami trávnika je kosenie s veľkou kosačkou problém.

Kosenie a vyžínanie ťažko dostupných miest môže byť náročné za pomoci kosačky. Takéto úpravy sú ideálne pre krovinorezy a vyžínače. Dostanú sa aj do tých najodľahlejších kútov záhrady, povyžínate nimi trávu okolo obrubníkov i popod nízke stromčeky.

Starostlivosť

O záhradnú techniku by ste sa mali pravidelne starať a po každom použití ich adekvátne očistiť. Najmä pred zimou je potrebné záhradných pomocníkov dobre ošetriť a uložiť na suché miesto. Pri kompletnej starostlivosti o štiepačky, kompresory, kosačky alebo reťazové píly nezabúdajte na kvalitné oleje a mazivá. Ochránia ich motor a predĺžia životnosť záhradnej techniky.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3941

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie