Záhrada

Krásna prekvitajúca záhrada je vizitkou svojho majiteľa. Máte aj vy záhradu na ktorú chcete byť patrične hrdí? Postarajte sa o ňu a doprajte si v nej relax s kvetmi, ovocím alebo zeleninou, ktoré od nej zaslúžene získate.

Nevyhnutní pomocníci do záhrady

Každý záhradkár vie, že starostlivosť o záhradu sa začína pri kvalitnom náradí na okopávanie, ošetrovanie stromov, kosenie, hrabanie a strihanie. Hoci tieto činnosti znamenajú takmer polovicu úspechu, nesmiete zabúdať na dostatok vody pre rastliny. Ten pre vašu záhradu zabezpečíte s pomocou konvy na polievanie alebo nástrojov na zavlažovanie. Takisto treba pamätať na škodcov a ich dôslednú likvidáciu. Vynikajúcou pomôckou na rozprašovanie pesticídov sú postrekovače. Budete tak mať istotu, že prostriedky sa aplikovali rovnomerne a všade.

Výsadba a ochrana pred zimou

Na rýchlenie a pestovanie citlivých teplomilných rastlín sú ideálne minipareniská a sadbovače v rozličných veľkostiach, ako aj skleníky a pareniská. Ochránia rastliny pred nebezpečnými mrázikmi. Ak chcete ochrániť pred zimou väčšie plochy rastlín, tak použite zakrývacie plachty v rozličných farbách a rozmeroch, v hrubších i tenších vyhotoveniach.

Doplnkové náradie do záhrady

Pestujete popínavé rastliny alebo rastliny s krehkou stonkou? Oporu pre orchidey, kvety, paradajky a mnohé ďalšie popínavé rastliny, či kvety, zabezpečia záhradné tyče vyrobené z plastu, dreva, kokosu, kovu alebo sklolaminátu.

Nielen na jar a na jeseň, ale aj počas celého roka je potrebné záhradu čistiť a upratovať. Fúriky a záhradné vozíky, tkaniny, siete a textílie, ako aj kompostery a nádoby na zber predstavujú neoceniteľnú pomoc pri čistení a zušľachťovaní každej záhrady.

Relax v záhrade

Záhrada by však nemala byť len miestom, kde pracujete. Po dobre vykonanej práci príde vhod odpočinok a leňošenie v príjemnom prostredí. Objavte čaro záhradného nábytku, stanov, hojdačiek a závesných sietí a vychutnajte si chvíle oddychu s rodinou a priateľmi. Večernú pohodu a bezpečnosť pomôžu zvýšiť solárne svietidlá s klasickým i dekoratívnym dizajnom.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3941

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie