Vykurovanie

Príjemné teplo domova je veľmi dôležité a nevyhnutné pre každého. Aby sme sa radi doňho vracali a čakalo nás v zime teplo, musíme ho zabezpečiť správnym vykurovaním. Ak patríte k tým ľuďom, ktorí vyhrievajú svoj príbytok vykurovaním na pevné palivo, tak vedzte, že táto oblasť má svoje špecifiká. Ako majiteľ nehnuteľnosti ste povinný starať sa o údržbu a bezpečné prevádzkovanie vykurovania, aby nedošlo nebodaj k požiaru alebo inej nepríjemnej a nečakanej udalosti.

Čistenie komínov

Počas vykurovania sa v komíne často hromadia sadze, ktoré je potrebné pravidelne odstraňovať. V opačnom prípade bude mať komín zlý „ťah" alebo v tom horšom, môže dôjsť k horeniu sadzí a dechtu. Na pravidelné čistenie komína potrebujete nevyhnutne kefy a štetky. U nás si môžete vybrať z viacerých komínových kief, štetiek a nadstavcov, vyhotovených z rozličných materiálov. Samozrejme aj rôznej veľkosti a dĺžky, to preto, že nie každý má rovnaký priemer komína.

Kachle a sporáky na príjemnú atmosféru

Oslovilo vás teplo blkotajúceho ohňa a rozmýšľate nad kachľami vo vlastnom dome či chalupe? Neváhajte a premeňte svoje sny na skutočnosť. Pozrite si ponuku kachieľ a sporákov, ktoré vás určite zaujmú. Prinesú do interiéru príjemnú atmosféru a zútulnia aj tú najchladnejšiu miestnosť.

Kachle na tuhé palivo v rustikálnom, či modernom štýle skrášlia obývačku alebo aj hosťovskú miestnosť. Potrebujete a hľadáte nielen zdroj tepla, ale chcete na sporáku aj variť? Nie je problém, na to sú určené sporáky rôznej veľkosti s ľavým alebo bočným vývodom. Na týchto sporákoch nebudete len variť, ale aj vypekať, pretože majú zabudovanú rúru na pečenie.

Nevyhnutné pomôcky na vykurovanie

Nezabudnite na rôzne pomôcky a nástroje, užitočné pri vykurovaní. Napríklad sporákové upchávky, uhliaky, zátky, výmenníky, lopatky na uhlie, krbové zásteny a podobne. Pri oprave či budovaní sporákov a kachieľ určite oceníte pestrú ponuku dymových rúr a kolien v rôznych priemeroch. Ak hľadáte rošty a platne, ste tu správne. Je jedno, či potrebujete väčšie alebo menšie platne obdĺžnikového alebo okrúhleho tvaru, prípadne máte záujem o liatinový rošt konkrétnej veľkosti. U nás určite nájdete všetko potrebné na vykurovanie.

Iné zdroje tepla

Nedá sa vám zriadiť v dome či byte vykurovanie na pevné palivo? Nezúfajte aj pre vás máme rôzne ohrievače, ktoré prinesú viac tepla do vášho domova.Chcete plynové, elektrické alebo naftové ohrievače. Ak vám nevyhovuje ani jeden z ponúkaných, máme pre vás pripravenú ponuku konvektorov, teplovzdušných ventilátorov, radiátorov a ostatných typov ohrievačov.

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 4028

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie