Postreky

Pestujete ovocie a zeleninu vo veľkom, alebo je záhradkárčenie len vašim koníčkom? V každom prípade pamätajte na to, že pomocou vhodných prípravkov pre záhradkárov pre vás práca v záhrade nemusí byť namáhavá drina. Naopak, lopata sa premení na príjemný aktívny oddych.

Prípravky proti chorobám

Dopestovať krásne paradajky, či papriku je snom každého záhradkára. Kvalitné prípravky proti chorobám ocenia najmä tí záhradkári, ktorých úrodu často ohrozuje nadmerná vlhkosť a plesne. Fungicídne prípravky v tekutých i práškových formách sú vynikajúcim prostriedkom na ochranu poľnohospodárskych plodín. Dostupné sú univerzálne fungicídne prípravky, alebo také, ktoré sú určené pre konkrétne druhy, napríklad pre paradajky či uhorky.

Herbicídy

Prípravky proti burinám sa delia na totálne alebo selektívne herbicídy. Vyberajte si vždy podľa toho, či chcete odstrániť všetky rastliny, alebo len vybrané druhy. Jednotlivé typy herbicídov pôsobia na burinu buď systémovo, alebo cez pôdu či listy. Spôsobujú jej postupné odumieranie až úplné vyhynutie.

Prípravky proti krtom

Nedovoľte, aby vám záhradu rýľoval krtko! Proti nepekným krtincom v trávniku, či na hriadkach odporúčame použiť prípravky proti krtom. Existujú rôzne odpudzovače krtov, dymovnice a prípravky na plašenie krtkov.

Prípravky proti hmyzu

Chcete z vašich rastlín, stromov a kvetov odstrániť žravý a cicavý hmyz, či slimáky? Pre takéto prípady použite prípravky proti škodcom. Insekticídy sú dostupné v rozličných formách – ako postrekové spreje, vo vode rozpustné prášky či gély.

V boji s lietajúcim a lezúcim hmyzom, ako sú muchy, mušky, komáre, ale aj mravce, pavúky, ploštice, rybenky a iný lezúci hmyz, vám dobre padnú univerzálne prípravky proti hmyzu. Účinné prostriedky na hubenie hmyzu vám uľahčia boj v akýchkoľvek priestoroch. Využijete ich nielen v domácnostiach a okolí, ale aj na farmách, vo verejných budovách, nemocniciach, hoteloch, reštauráciách a v potravinárskych prevádzkach.

 

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3978

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie