Pasce na myši

Nedostatok potravy, či hlad tlačia hlodavce do ľudských príbytkov, či hospodárskych budov a aj v dnešnej modernej dobe je niekedy ťažké sa ich zbaviť. Samozrejme nikto nemá z toho radosť, dokonca ženám naháňajú strach. Aj vy máte problém s týmito hlodavcami? Dokážu napáchať škody nielen na potravinách, ale aj na kábloch,či na zariadení a konštrukciách budov. Pokiaľ máte mačku, prirodzeného predátora myší a hlodavcov, nemusí ísť vždy o ideálne riešenie. Ak ju pravidelne kŕmite a máte ju dokonca v interiéri, tak vám vôbec nebude myši chytať.

Pasce na myši

Namiesto mačky potrebujete veľmi účinných a spoľahlivých pomocníkov, ktorí vás zbavia takýchto neželaných návštevníkov nadlho. Na ich účinné odstránenie máte na výber rozličné typy prostriedkov, ako sú napríklad pasce na myši. Pasce na myši sú vyrobené z viacerých druhov materiálu, nájdete drevené, kovové i PVC pasce. Hlodavce usmrcujú rýchlo a bez zbytočného utrpenia. Vybrať si môžete z rôznych tvarov.

Pasce na potkany

Do blízkosti vášho obydlia alebo chaty sa môžu dostať aj potkany, ktoré roznášajú nebezpečné choroby. Čo však robiť vtedy, keď sa ich potrebujete zbaviť? Na výber máte pasce na potkany, ktoré vyzerajú ako klietka. Do nej uložíte návnadu a klietka sa automaticky zavrie, keď do nej zviera vojde a stúpi na pliešok s návnadou. Môžete si vybrať aj klietky na potkany uzatvárateľné z dvoch strán, vtedy je väčšia pravdepodobnosť, že sa potkan do nich chytí.

Lepové pasce na myši aj potkany

Lepové pasce sa používajú na chytanie a hubenie myší či potkanov v obytných i obchodných priestoroch, hlavne tam, kde je používanie rodenticídnych návnad obmedzené. Lepové pasce sú nejedovaté prípravky, bezpečné a jednoduché na použitie. Dokonca ich dokážu používať aj ženy, čo sa o klasických pasciach nedá povedať.

 

Kontakt

Telefonický kontakt:

Brigita Ághová
tel. č:0918 856 634
sekcia:
  • skladové hospodárstvo
  • vybavovanie objednávok
  • objednavky e-shop
  • reklamacie
  • Veľkoobchod 
  • Maloobchod
  • objednávky e-shop
 
Otváracie hodiny:
7:30 - 16:00 pondelok - piatok
8:00 - 12:00 sobota
nedeľa - zatvorené

 

 

Cibuľa sadzačka

09
December
2015
Hniezdo pre holuby

Hniezdo pre holuby

Pridané: 09.12.2015 22:43:16 Počet zobrazení: 3988

Umelohmotné hniezdo pre holuby

Čítajte viac...

U nás nakupujete bezpečne, spoľahlivo a s istotou. Samozrejmosťou je garancia na výmenu a vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní po obdržaní zásielky.

Prihlásenie